Amway

slider_amwayTüm network marketerların bildiği gibi Amway, alanında 50 yılı aşkın süredir dünya birinciliğini koruyor. Bir firma en iyisi ise, doğru yaptığı bir şeyler vardır. Bu firmada temsilci olmak şimdi tamamen ücretsiz. Bu eşsiz fırsattan hemen siz de yararlanın. Şimdi dilerseniz amway işi hakkında biraz bilgi verelim…

Amway, dünya birincisi demiştim. Sözde değil, rakamlarla birinci olduğunu kanıtlamak için dünyanın ilk 10 en iyi network marketing firmasının listesini vereyim…

2014 Rank

Company Name

2013 Revenue

1 Amway $11.80B
2 Avon $9.95B
3 Herbalife $4.80B
4 Vorwerk $3.70B
5 Mary Kay $3.60B
6 Natura $3.20B
7 Nu Skin $3.18B
8 Tupperware $2.67B
9 Belcorp $1.96B
10 Oriflame $1.95B

 

Listeden de gördüğünüz gibi Amway açık ara farkla önde. Peki amway neden birinciliği kimseye kaptırmıyor? Çünkü amwayin özgün kazanç planı, ürünlerinin kalitesi ve daha birçok unsuru ile diğerlerinden çok çok önde. Bu da elbette dağıttığı primlere, ödüllerine, cirolarına doğrudan yansıyor.

Amway Nasıl Bir İş?

Amway işinin detaylarını bilmeyenler için amway işini anlatmak istiyorum. Ancak biliyorumki satırlar dolusu yazıyı okumak yerine kısa bir video ile öğrenmek sizin için çok daha kolay olacaktır. İşte Amway, Fırsatlar Dünyası:

 

Amway sizlere sadece bir ek iş fırsatı değil, yüksek kalitede bir yaşam sunuyor. Çocuklarınızın geleceği için, iyi bir evde yaşamak için, istediğiniz arabayı almak için, manevi isteklerinizi veya maddi isteklerinizi karşılamak için, yüksek standartlı bir hayat için, amway ücretsiz üyelik fırsatı ile sizler bekliyor.

HEMEN BURAYI TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

temsilci-olmak

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
11Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 Comments to “Amway”

  1. […] Amway: Network Marketing Sistemde 50 yılı aşkın süredir dünya birinciliğini koruyan bu firma, […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More Infos here: networkmarketinguzmani.com/amway/ […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: