Forivia Bedava Üyelik Fırsatı

forivia üyelikForivia network marketing sisteminde üyelik ücreti yok, devam zorunluluğu yok, risk yok. Paranızı riske atmayın. Türkiye’nin en kaliteli pazarlama organizasyonuna ücretsiz üye olun, ekibimize özel bedava eğitimlerden yararlanın…

Forivia network marketing sistemi, ister ürün satarak, ister bilgisayarınızın başında ekip kurarak para kazanabileceğiniz harika bir platformla hizmetinizde. Şimdi gelin, özetle bu sistemden nasıl para kazanabileceğinizi inceleyelim…

Forivia network marketing sisteminde, klasik kazanç yönteminin ilki doğrudan satıştır. Takı, mutfak gereçleri, kozmetik, kişisel bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri gibi her evin ihtiyacı bir çok ürün kategorisinden kaliteli ve güvenilir bir çok ürünü çevrenizdeki bir çok kişi denemek isteyecektir. Ürün kalitesini gördüklerinde ise zaten sürekli müşteriniz olmak isteyecekler. Böylece bu kişilere siz ürünleri katalog fiyatından satıp, sisteme alış fiyat listenizdeki %33 indirimli fiyattan alarak anında %33 kâr elde etmiş olacaksınız. Elbette forivia tarafından zaman zaman satış performansınıza bağlı olarak ödüllendirilmeleriniz de ekstra kazanç getirecektir.

Beni kendi satışlarım kesmez, yada ben yeterince ürün satamam diyorsanız, ikinci seçenek sizler için mükemmel bir gelir kapısı oluşturuyor. Forivia, 1 kişinin %100lük çalışması yerine 100kişinin %1lik çalışmasının ne kadar kazançlı olduğunun bir temsili olan network marketing sistemi benimsemiş ve sonsuz kademede sınırsız kazanç sistemiyle kazandırmaya devam etmektedir. Çevrenizdeki kişileri, yada Türkiye’nin dört yanından yapacağınız üyelerle sizlere bir ekip oluşturma fırsatı sunmaktadır. Peki nasıl ekip oluşturursunuz?

1- Çevrenizdeki kişileri sisteme üye yaparak onların da bu eşsiz kazanç fırsatından yararlanmalarını sağlarsınız.
2- Kaydettiğiniz kişiler de başkalarını, hatta onlar da başkalarını sisteme dahil ederler ki, bir süre sonra katlanarak artan bir ekibiniz oluşur. Bu ekipten yapılan satışlar size prim olarak yansır.
3- Facebook, bloglarınız yada websitelerinizde paylaşabileceğiniz referans link sistemi ile gece siz uyuyorken dahi üye kaydedebilirsiniz. Sizin referans linkinize tıklayarak üye olanlar otomatik olarak sizin ekibinize katılır ki, böylece Türkiye’nin dört yanından ekipler kurarak yüksek kazancın kapısını aralayabilirsiniz.

Yani bu sistemde insanlara para kazandırırken para kazanabilirsiniz. Üstelik üyelik tamamen ücretsiz olduğu için, risk taşımadığı için kolaylıkla üye olunabilmektedir…

Forivia çok katlı pazarlama sistemi ile ilgili tüm sorularınıza anında cevap bulabileceğiniz kaliteli ve profesyonel bir ekip desteği ile başlamak için hemen aşağıdaki butonu tıklayın ve açılan formu doldurun.

ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA

temsilci-ol

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: