Forivia Cayma Hakkı

caymahakkiİnternetten yapılan alışverişlerde en çok korkulan konu, “ya ürünü beğenmezsem!” korkusudur. Forivia ürünlerine güveniyor. Sizin de güveninizi sağlamak ve alacağınız riski sıfıra indirmek için 7 gün içinde iade garantisi veriyor.

Genellikle korkulan senaryo şudur: Ürün satışı yaparız. Örneğin bir gecelik satışı yaptınız. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürün geldi, siz arkadaşınıza götürdünüz ve “ama bu katalogda daha güzel duruyor!” gibi bir bahaneyle almaktan vazgeçti. Ürün elinizde mi kalacak? Forivia bunu sizin için düşündü ve geri iade kargo ücreti bile almadan ürünü iade etme hakkı tanıyor. Buna foriviada cayma hakkı deniyor.

 

Forivia, bu hakkı şöyle tanımlıyor:

 

Müşteri, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Müşteri bu hakkını kullanmak için bu süre içinde şirketimize faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri’ye teslim edilen ürünün FORIVIA’ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli Müşteri’ye iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli Forivia tarafından karşılanır.

 

Ürün iade işleminden önce foriviayla iletişime geçin.

iletisim@forivia.com    0212 438 66 68

 

Forivialı olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıktan hemen yararlanmak için ÜCRETSİZ ÜYE OL.

Forivia Hakkında Detaylı Bilgi için sitemizdeki diğer forivia yazılarını okuyabilirsiniz. Sitemizdeki tüm forivia yayınları için BURAYI tıklayın.

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: