Forivia Ek İş

ek-gelir
Evde yapılacak ek iş imkanı bayanların en fazla tercih ettiği internet iş aramalarındandır.Bugün forivia ek iş imkanını öğreneceksiniz.

Bayanların evde kendi işini kurmasını sağlayan network marketing sistem ile çalışan ve ücretsiz üyelik fırsatı sunan forivia firması 2009’dan beri evde iş sektörünün gözdesi durumunda. Forivia işinde 4 farklı koladan kazanç sağlarsınız.

1- Sıcak Satıştan Elde Edilen Ek Gelir

Forivia işine ücretsiz üye olduğunuzda adresinize güncel forivia katalogu gönderilir. forivia katalogları her 3 ayda 1 kez yenilenir ve üyelerin adreslerine gönderilir. Forivia üyeleri bu katalogdaki ürünleri çevresindeki kişilere gösterir ve çevresinden takıdan kozmetiğe, ev temzlik ürünlerinden kişisel bakıma, mutfak gereçlerinden tekstile kadar bir çok ürün kategorisindeki ürünleri satın almak isteyenler için sipariş verir. Ürünler forivia temsilcisine ortalama %33 daha ucuz gönderilir. forivia temsilcileri bu ürünleri katalog fiyatından sattıklarında anında %33 kâr elde etmiş olur. Tıpkı bir mağaza sahibi gibi ürünler fabrikadan gelir, ürün satışı gerçekleşir ve anında kazanç sağlanır.

 

2- Prim Maaş Seviyeleri

Forivia üyeleri sadece kişisel satışları ile yetinmezler. En güzel kazanç sistemi olan prim maaş seviyeleri şu şekilde işler:
Forivia network marketing üyeleri kendileri gibi bu işi yapmak isteyen arkadaşlarını kendi referansları ile sisteme kaydederler. Böylece bu kişilerin kendileri için yapmış olduğu alışverişlerden ve çevrelerine yaptıkları satışlardan Prim Puanı kazanırlar. Üye yaptıkları kişiler de aynı şekilde kendilerine üye yapar. Hatta üyelerinin üyeleri de üye yapar ve zincir devam eder. Forivia’daki ekiplerine bağlı olan bu zincirdeki herkesin yapmış olduğu alışverişlerden elde edilen prim puanları her ayın 1i ile 30u arasında prim puanı havuzunuzda birikir. Böylece üyelik dereceniz de artmış olur. Ulaştığınız üyelik derecesi ile yatay kol (direkt sizin yaptığınız üye) üyelik derecesi birbirinden çıkarılır ve o kola ait (o yatay koldaki üyenize ait) toplam grup puanınızla çarpılır. Aynı işlem tüm yaptığınız üyelerle de tekrarlanır ve toplanır. Böylece prim maaşınız ortaya çıkar. Forivia üyeleri sıfır sermaye ile bir mağazalar zinciri gibi ekipteki herkesin satışından elde edilen puanla extra primler kazanmaya başlar. Üyelik dereceniz arttıkça elbette prim gelirleriniz de artmaktadır. Başlangıçta küçük bir ekiple 50-100 liralık bir priminiz varken üyelik dereceniz arttıkça 2000-3000-5000TL ve hatta sınırsızca büyüyen bir prim maaşına kavuşursunuz. Artık bu aşamadan sonra forivia üyesi çevresine ciddi satışlar yapmasa bile sürekli oluşan bu döngü sayesinde aylık bir gelire kavuşmuş olur. Tüm bu fırsatlara ücretsiz üyelik ile kavuşmak ise Forivia’nın özel bir avantajıdır…

3- Ekstra Liderlik Primleri

Forivia üyeleri bu şekilde ekip kurduktan sonra elbette yükselmeye başlayacak ve forivia elmas lideri olacaklar. Aynı şekilde sizin üye yaptığınız arkadaşlarınız da yükselecek ve elmas lider olabilecek. Peki madem üyelik derecesi arasındaki fark alınıyor, sizin üyeniz elmas lider olduğunda ondan kazanamayacak mısınız? Tam aksine tek üyenizeden 800TL liderlik primi kazanacaksınız. Üstelik tüm primleriniz dışında extra bir liderlik geliridir bu. Yani diğer yatay kollarınızdan yukardaki gibi maaş primleri kazanmaya devam ederken çıkardığınız her elmas liderden extra 800TL liderlik primi kazanmaya devam edersiniz. Bu prim 1 ay değil, her ay devam edecektir. Böylece istediğiniz evi arabayı satın alabilecek bir gelire sahip olabileceksiniz.

4- Extra Hediyeler

Forivia üyeleri zaman zaman hediyelerle de desteklenmektedir. Her ay forivianın belirli miktarlardaki ürün siparişlerinize verdiği hediyeler dışında yıllık hediyeler de bulunmaktadır. Yıllık alışveriş tutarınız toplanır. Forivianın en başarılı 10 temsilcisine harika hediyeler verilir. Ayrıca bireysel performans dışında en iyi ekip cirosu çıkaran 10 üyeye de her yıl muhteşem ödüller sunulur. Bununla da sınırlı değil. Ekibimiz forivia yıldızları da ekibimiz üyelerine özel kampanyalar düzenlemekte ve sizleri teşvik edici hediyeler sunmaktadır…

Forivia üyeleri her ay gittikçe büyüyen bir sistemde olmanın mutluluğunu ve gururunu taşırlar. Güçlü ve zengin alt yapısı ile üyelerine sürekli kazandırmayı amaçlayan forivia, bir ev hanımının yapabileceği kadar kolay, bir iş adamının yaptığı kadar saygın bir iştir. Ücretsiz üye olun, bu fırsatları kaçırmayın…

KAYBEDECEK BİR ŞEY YOK, HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL, NE KADAR BAŞARILI OLDUĞUNU GÖR!

üye ol

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: