Forivia İle Siz de Kazanın

Evde ek iş imkanı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Forivia 2009’dan bu yana hizmet veren çok katlı pazarlama firması. Bu firmaya ücretsiz üye olarak siz de evinizin rahatlığında para kazanabileceksiniz. İşin genel mantığında ürün satışı olsa da işini sahaya çıkmadan evden de götürebilen bir çok temsilci bulunmakta. Ben de bu temsilcilerden biri olduğum için bu makalede nasıl evde çalışarak para kazanabileceğinizi anlatacağım.

Dediğim gibi işin genel mantığı öncelikle ürün satışı. Ben ürün satamam diyorsanız da umutsuzluğa kapılıp devamını okumamazlık etmeyin.

SABREDİN VE EVİNİZDEN ÇIKMADAN BU İŞİ NASIL YÜRÜTEBİLECEĞİNİZİ ÖĞRENİN!

Genellikle küçük çocuğu olanlar işin ürün satışı bölümüyle ilgilenmiyor. Bunun sebebi dışarı çıkıp ürün satmak için vakitlerinin olmadığını düşünmeleri. Siz de sebebi ne olursa olsun ürün satışı yapmak istemiyorsanız bu firmadan yine de kazanabilirsiniz. Şimdi adım adım neler yapmanız gerektiğine geçelim.

Bu iş imkanını internetten bulduğunuza göre (internetten iş imkanı aradığınıza göre) internetin gücünün farkındasınız. Bu da demek oluyorki işinizi internetten yürütebilirsiniz. Forivia’nın bir güzelliği, işinizi internetten yürütmenize imkan sağlar. Yani, işnizi facebookta, boglarda, web sitesi kurmayı biliyorsanız web sitenizden yürütebileceksiniz. Üstelik kolay bir yolla…

Foriviaya kaydolduğunuzda sizin için sistem otomatik bir referans linki oluşturur. Siz bu referans linkini facebookta paylaştığınızda bu linke tıklayarak üye olanlar sizin ekibinize kaydolur. Siz ürün satmasanız bile bu kişiler sistemden kenleri için olsun, satış yapmak için olsun ürün aldıklarında siz prim kazanmaya başlarsınız. Hatta o kişiler üye yaptığında bile kazancınız katlanarak artacaktır.

Ne tür ürünlerden bahsediyorum?

Günlük hayatta herkesin kullandığı, özellikle de bayanlara hitap eden ürün serileri sistemde yoğun olarak bulunmakta. Türkiye’nin en geniş takı-aksesuar koleksiyonu, doğal ev temizlik ve mikrofiber temizleyici setleri, doğal kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, pijama, gecelik gibi tekstil ürünleri, mutfak gereçleri ve daha bir çok ürün forivia kataloglarında. Böyle olunca da satış oldukça kolay oluyor ve bu sayede sizin kazancınız da kısa sürede arttıkça artıyor. Türk firması olan forivia ile ek iş olarak başlayıp kısa süre içinde milyarlarca TL kazanabileceksiniz. Hatta kazanç döngüsünü yakaladığınızda, yani ekibiniz belirli bir büyüklüğe ulaştığında çok fazla çalışmasanız bile kazanmaya devam edeceksiniz. Çünkü siz çalışmasanız bile üyeleriniz çalışmaya devam edecek. Bir başka güzel haber ise ekibimiz de çalışmaya devam edecek!

EKİBİMİZ Mİ?

Evet, web sitemiz aracılığı ile kaydolduğunda ekibimizden herhangi bir sponsora kaydolursunuz. Sponsorunuza istediğiniz soruları sorarak işi öğrenirken çalışmalarınız da takip edilir. güzel bir performans gösteriyorsanız size de ücretsiz alt üye kaydetmeye başlarız. Yani ekibimiz, çalışkan üyelerini ödüllendirir. Bunun sebebi bizim için bireysel kazancımızdan daha çok ekibimizdeki herkesin kazanmasının çok daha değerli olmasıdır. Ekibimize göre 1 kişinin %100 çalışması yerine 100kişinin %1lik çalışması çok daha değerlidir. Bu mantıkla çalışkan üyelerini kimi zaman küçük hediyelerle, kimi zaman da ücretsiz alt üyelerle değerlendiriyoruz.

EKİBİMİZE KATILMANIZ ÇOK KOLAY!

Aşağıdaki üye ol linkini tıkladığınızda, açılan sayfadaki formu doldurun ve sizi ekibimizden bir sponsora kaydetmemiz için beklemede kalın. Üyelik işleminiz tamamlandığında cep telefonunuza bir sms gelecektir. Bu aşamadan sonra artık siz de Forivia Yıldızları ekibinin bir yıldızı olacaksınız ve kısa sürede işi öğrenip kazanmaya başlayacaksınız. Detaylar ve ekibimize özel eğlenceli kampanyalar için sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi de unutmayınız…

uye_ol

 

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: