forivia ödülleri

Forivia Süper Kulüp-Çok Yakında!

forivia ödülleri

Forivia, sürekli temsilcilerine daha fazla kazandırmak için çalışıyor. Uzun zamandır forivia lider ve temsilcilerinin beklediği süper kulüp çalışmaları başladı! Forivia, her zaman çalışanları ve başarılı olanları ödüllendiriyor. Siz de forivia ailemize katılarak bu eşsiz fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Patronunuzu zengin etmekten sıkılmadınız mı? Bu iş, çalıştığınız ölçüde kazanabileceğiniz ve çalışmalarınızın sürekli ödüllendirileceği bir iş modeli… İşte Forivia Süper Kulüp:

Bu bölümün nasıl çalıştığını ve 1TL değerindeki farkın bile sıralamadaki yerinizi anlık olarak nasıl değiştirdiğini görebilmeniz için yeni sistemimizde Süper Kulüp bölümüne yer verdik.

Peki Forivia Süper Kulüp gerçekten neler sunacak?

Forivia Süper Kulüp yeni yılda ödüller ve benzersiz teşviklerle birlikte tam anlamıyla yayında olacak. İlk bölümde anlatıldığı gibi tüm temsilcilerimizin bu bölümü tanıması, değişimleri ve sebeplerini öğrenmesi ve aynı zamanda Türkiye’de tüm Forivia’lılar arasındaki hem grup hem de bireysel performans açısından en başarılı ilk 12 kişinin onore edilmesi için yayındadır.

Ancak Forivia Süper Kulup’ün amacı sadece bu değil!

Aylık en başarılı kişilere özel ödüller, başarılarını tekrar edenlere özel teşvikler ve yıllık çok özel yarışmaların hepsini buradan takip edebileceksiniz.

Takip etmeye devam edin!

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
10Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: