iletisim_banner

Bu site güvenilir network marketing sistem (çok katlı pazarlama) tanıtım ve ücretsiz eğitim sitesi ve forivia bağımsız temsilci sitesidir. Sitemiz aracılığı ile forivia firmasına üye olmanız durumunda sponsor bilgileriniz aşağıdaki şekildedir. Aşağıdaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

 

TAYFUN EREN BAĞCI
(Piaff Networking Satış Eğitim Şefi)
Telefon: 0541 642 31 11
e-mail: tayfunerenbagci@gmail.com

 

 

Bize Sormak İstediğiniz her sorunuzu aşağıdaki iletiim formunu doldurarak ulaştırabilirsiniz…

8 Comments to “İletişim”

 1. merhaba işinizle ilgileniyorum daha doğrusu genel anlamda network marketingle ilgileniyorum ama ben cok a sosyal bir insanım öyle ki anne babamdan başka tanıdığım hiç kimsem yok hiç arkadaşım çevrem yok ve ben bu işten bayağı bir para kazanmak istiyorum ne önerebilirsiniz nasıl bir yol haritası çizmeliyim lütfen kestirip atmayın ve gerçekten empati kurarak cevap verin kafam cok karışık

  1. Bahadır bey, öncelikle belirtmek isterimki, bu işe girdiğinizde sosyal çevreniz de gitgide artacak. Öncelikle çevresi geniş olmayan kişilerin yaptığı birkaç özel teknik var. Ancak elbette bunların kolay olduğunu söyleyemeyiz. Çalışmak istiyorsanız ve azmedeceğinize inanıyorsanız bana direkt ulaşabileceğiniz telefon numaram: 05416423111 . Belirttiğiniz durumla ilgili çok yakında bir makale yazmayı düşünüyorum… Böylece sizin gibi aynı sorunu olanlar da yararlanmış olacaklar… İlginiz için teşekkürler…

 2. merhaba yeni bir firmayla çalışmak istermisiniz.Türkiye ye daha girmedi.üst konumda olacaksınız..

  1. olabilir nasıl görüşe biliriz peki

  2. Yerli Sermaye firmaları tercih etmekteyiz. Sektörde yerli firmalara destek vererek ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunma emelindeyiz. İlginiz için Teşekkür ederiz.

 3. Merhaba ,
  sitenizin adı ıtıbarıyle network konusunda faalıyet gosteren firmları arastırıp guvendıgınızı mı yayınlıyorsunuz ya da sıtenıze reklam verılebılıyor mu acaba ?

  Tesekkurler…

  1. Bilgi mail adresinize atıldı…

 4. Tayfun Bey merhaba,
  90 günde 30 Bin TL kazanabileceğimiz bir çalışma planı uyguluyoruz.
  İlgilenir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: