KAMPANYA – Forivia Yıldızları

390253_10150433609773094_1611088528_nNetwork marketing işinde birileri çok fazla kazanıyor, siz ise bu kazançlara nasıl ulaşacağınızı bilmiyor musunuz? Belirtilen kazançlar, prim maaş seviyeleri size uzak mı geliyor? Bu işten para kazanan biri olarak sırrı açıklıyorum…

Network Marketingde çok kazanmanın sırrı, tanıdığınız insanlara değil, tanımadığınız insanlara ulaşmaktır. Bu yüzden network marketing işini incelediğinizde her zaman web sitesi/blog sahipleri daha fazla kazanır. Çünkü bir blogla yada web sitesi ile Türkiye’nin dört yanından üye yapma fırsatınız olur. Bu da ekibinizi kısa sürede büyütüp bir organizasyon kurabilmeniz anlamına gelir…

Elbette blog kurmayı yada web sitesi kurmayı bilmemeniz çok normal. Ekibimiz forivia yıldızları bu konuda da yine mükemmel bir fırsat sunup ücretsiz olarak blog sahibi olmanızı sağlıyor. Peki blog kazanabilmeniz için ne gibi şartlar aranıyor?

Forivia Yıldızları ekibimize özel olarak oluşturduğumuz hediye blog kampanyamızdan yararlanabilmeniz için öncelikle ekibimiz üyesi olmanız gerekir. Bunun için forivia yıldızlarına dahil herhangi bir temsilcinin sizin sponsorunuz olması yeterlidir. Eğer ekibimiz üyesizyesiniz gelelim detaylara…

Kampanya Şubat ayı boyunca devam edecek olup. Şubat ayında kişisel cirosu minimum 200TL üzeri olan katılımcılar arasında en yüksek kişisel ciroya sahip olan 5 kişi kazanacaktır.… Kişisel satış tutarınız minimum 200TL üzerindeyse hemen 0541 642 31 11 numaralı telefona üye numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp KAMPANYA yazarak mesaj atmanız yeterli. (Örneğin: 16613 KAMPANYA )

Böylece bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtmiş olacak ve listeye alınacaksınız. Kampanya boyunca ekibimizdeki kişisel cirosu en yüksek 5 kişi arasına girerseniz şık görünümlü ve halihazırda önemli iş planı makaleleri eklenmiş bir bloğa sahip olacaksınız. Blog sistemi google’ın blogger sistemi üzerine kurulacak olup:  istediginizisim.blogspot.com  şeklinde bir domaine sahip olacaksınız.

Örnek blog: foriviam.blogspot.com

Üstelik kişisel cirosu en yüksek olan, yani 1. Olan üyemizin bloğu 1 ay boyunca Bayanlara İş Organizasyonu web sitesinde (www.bayanlarais.org) ücretsiz olarak yayınlanacaktır.
Peki bu bloğa nasıl makale ekleyeceksiniz? Elbette bu konuda da mini bir eğitim vereceğiz. Blogunuza dilediğinizce makale ve görsel ekleyebilmeniz için mini görsel eğitimler sunacağız…

Dikkat Edilmesi Gereken Konular
1- Blogunuzun kurulum işlemleri tarafımızca tamamlanır. Ancak arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları tarafınızca gerçekleştirilmelidir. Seo, kısaca sitenizin google’da üst sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmalardır. Kazanan üyelerimize SEO hakkında özet bilgiler de sunacağız.

2- Blogunuza belirli aralıklarla makale eklemeniz sizin ve bloğunuz için yararlı olacatır. Bunun gibi çalışmalar yapmazsanız bloğunuz binlerce blog arasında kaybolur ve size bir faydası olmaz. Facebook üzerinden çalışanlar için özellikle blog sisteminin çok büyük faydası olacaktır. Çünkü facebookta bir sayfada 1 paragrafla işinizi anlatmaya çalışırsınız ancak bloğunuzda görsellerle, makalelerle, video anlatımlarla işinizi anlatabilirsiniz.

3- Blogunuza herhangi bir yıllık ücret ödemezsiniz. Ancak alan adınızı özelleştirmek isterseniz (isim.com) panelinizden özel alan bölümüne girip yıllık ücret ödemek kaydıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok blog yazarı bunu gereksiz bulup hiç ücret ödemeden blogger sistemini kullanmayı tercih etmektedir.

4- Kampanyaya katılım için SMS göndermezseniz ay sonunda kişisel cironuz yüksek olsa dahi listeye alınmayacağınızdan değerlendirilmezsiniz. Bu yüzden yukarda anlatıldığı şekilde Kampanyaya katılım mesajı göndermeniz önemle rica olunur.

5- Kişisel satışta 1. Olan üyemizin bloğu kurulduktan sonra Bayanlara İş sitesinde 1 ay boyunca 125*125 reklam alanında reklamı yayınlanacaktır. Diğer kazananlara reklam konusunda farklı bloglardan-sitelerden destek verilecektir.

6- Halihazırda web siteniz var ise blog talebinde bulunmayıp ücretsiz reklam talebinde de bulunabilirsiniz. Böylece hazır web sitenizin reklamını kampanya dahilinde farklı PR değerlerine sahip bazı sitelerimizde farklı zaman dilimleri ile ücretsiz olarak yayınlayacağız. Bazı sitelerimizde ücretsiz reklam 1 ay iken bazı site/bloglarımızda 3 ay gibi farklı sürelerle de yayınlanabilecektir.

BU MÜKEMMEL KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN  Üye Numaran KAMPANYA” yazıp 0541 642 31 11 numaralı telefona mesaj gönderiniz.

NOT: Kampanyaya sadece Forivia Yıldızları ekibi üyeleri katılabilir. Kat sınırlaması yoktur. Forivia yıldızlarına dahil herhangi birinin üyesi olmanız yeterli…

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
11Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: