Lorems Network Marketing Sistemi

lorems-network-marketing

Lorems network marketing sistemi, sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız çok katlı kazanç sistemi ile kendi işinizi kurma fırsatı sağlıyor. Çalışma saatlerinizi ve yerinizi kendinizin belirlediği oldukça eğlenceli ve mükemmel bir iş fırsatı olan Lorems’te dört ana koldan kazanç sağlarsınız. İster sıcak satışla anında kazanmaya başlayın, ister ekip kurarak sınırsız kazanca ulaşın. Şimdi lorems işini 8 maddede özetleyelim:

Çok minimum bir başlangıç sermayesi ile Lorems temsilcisi olabilirsiniz. Hatta 30 günlük ücretsiz kayıt ile sisteme girerek daha detaylı inceleme fırsatı bulabilir, kazanç kollarını ve temsilci yönetim panelini inceleyebilirsiniz.

Lorems temsilcisi olduğunuzda bir nevi şirketin ana bayisi olursunuz ve kendi altınızda alt bayiler oluşturma şansınız olur. Bu şekilde kuracağınız organizasyonunuzda hem ekibinize giren her yeni üyeden hemde ekibinizin yapacağı tüm alışveriş ve satışlardan her ay sürekli bir gelire kavuşursunuz.

Lorems, Giyim,temizlik,kozmetik, gıda takviyeleri, takı-Aksesuar gibi onlarca kategoriden binlerce ürünü üreterek katalogları aracılığı ile müşterilerine sunar. Temsilcileri ise bu ürünleri toptan fiyatına alarak hem kendi ihtiyaçlarını ucuza getirebilir, hemde bu ürünleri satarak kazanç elde eder. Ürün satışlarınızdan %20 ile %40 arasında net kar elde edersiniz. Aylık kampanyalarla bu kar marjınız %100’e kadar çıkar. Bununla beraber kuracağınız ve sürekli kendi kendini büyüten bir ekibiniz olacak ve bu ekibin tamamının yaptığı ciroya göre aylık 3000 TL, 5000 TL veya 15.000 TL gibi çok ciddi gelirlere ulaşabilirsiniz. ( *ekibinizin büyüklüğüne ve yapılan işlem hacmine göre bu rakam belirlenir. Gelirde sabit bir tutar ve herhangi bir sınır yoktur.)

Lorems size tamamen risksiz bir çalışma sistemi sunar. Sadece sattığınız ürünün siparişini verirsiniz, elinizde ürün kalma veya stoklama riskiniz olmaz, satamadığınız yada beğenilmeyen ürünü iade edebilirsiniz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alınır

Her kesime hitap eden yüzlerce ürünü olan bir seyyar mağazanız olur. (Ürün katalogları) Ne fatura kesmeyle ne stok tutmayla ne ürün geliştirmeyle nede eleman çalıştırmayla uğraşırsınız. Sadece satarsınız ve toptan temsilci fiyatıyla alıp kazanırsınız. Bu işi yapabilecek 3-5 arkadaşınıza bunu tavsiye ettiğinizde ve onlarda aynı şekilde 3-5 kişiyi sisteme dahil etmeye başladıklarında artık kendi kendine sınırsız büyüyecek bir ekibiniz olur ve onlarında tüm satışlarından ve alışverişlerinden sürekli bir gelire kavuşursunuz.

Yıllardır bu işi yapan, %100 yerli sermaye ile kurulmuş, kendi markasıyla yüzlerce ürün üreten, sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiş ve birçok yeniliğe öncülük etmiş, 100.000 kişinin üzende temsilci kaydına ulaşmış, sektörün en büyük Türk firması ile çalışırsınız.

Neden olmasın? ben bunu tabiiki yapabilirim diyorsanız, siteyi daha detaylı incelemenizi öneririz. Detaylı incelediğinizde, şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiye , sık sorulan sorulara, online kataloglarımıza, tanıtım videolarımıza ve basında çıkan haberlerimize ulaşabilirsiniz.

lorems-uyelik

 

 

 

 

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: