Network Marketing İle Çalışarak Keyif Sürün

network-marketing-uzmani-isiniz-isimiz

Çalışmakta olduğunuz bir işiniz varsa çok iyi bilirsiniz ki klasik işlerde para kazanmak oldukça zordur. Zorluklarının başında tüm gününüzü hatta bazen iş sonrası zamanınızı bile vermeniz gelmektedir. Eşinize, çocuklarınıza, ailenize ve arkadaşlarınıza ayırabildiğiniz zaman oldukça kısıtlıdır. Kendinize vakit ayırmanız ise bazen söz konusu dahi olmamaktadır. Tüm bu sorunlardan kurtulabilmek için o işi bıraktığınızda gelirinizde sizi bırakır. Ancak network marketing sistemi ile çalışarak, klasik işlerin yarattığı bu problemlerden anında kurtulabilirsiniz. Dünyada hızla büyüyen network marketing sistemiyle kendi işinizin patronu olarak, ne zaman ve ne kadar çalışacağınıza yalnız siz karar verirsiniz. Asla kimse sizi çalışmaya zorlayamaz ya da çalışma saatlerinizi belirleyemez. İstediğiniz zaman çalışır, istediğiniz zamanda dinlenirsiniz. Ayrıca dileğiniz anda sistemden çıkış yapabilirsiniz. Ancak network marketing sisteminin gelirlerini keşfettiğiniz andan itibaren asla çıkışınızı isteyemeyeceksiniz.

 

Network marketing sistemine dahil olduğunuzda sizi iki temel gelir beklemektedir. Bunlardan ilki direkt olarak satışlarınızdan oluşan kazançtır. Bu kazanç özellikle yeni üye olduğunuzda henüz ekibiniz oluşmadığı için gelirinizin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Bu gelir için aklınıza sakın kapı kapı dolaşıp ürün satmaya çalışmak gelmesin. Hiçbir network marketing sistemi bunu yapmanızı istemez. Diğer temel kazanç ise; bir işi bir kere yaparak, yıllar boyunca sürekli kazanılan bir gelir elde etmenizi sağlayacak olan kazançtır. Network marketing sistemi sadece sizin emeğinize dayandırılan bir çalışma gerektirmez ve size beraber çalıştığınız insanlarında çalışmalarından kazanabileceğiniz bir gelir sistemi sunar. Bu gelir sisteminden yararlanabilmek için kendi ekibinizi oluşturuyorsunuz. Ekibinizin çalışmaları sonucunda ıskontolar ve primler elde ediyorsunuz. Daha açıkçası ekip geliri, sizin referansınız ile işe giren kişilerin ve sonrada onların referanslarının çevirdiği cirolardan gelen kazançtır. Ekibinizi oluşturmak ise oldukça kolaydır. Sadece yaptığınız işi nasıl yaptığınızı başkalarına kopyalayarak devamlı katlanan bir gelire sahip olursunuz.Tam olarak anlayabilmeniz için verilebilecek en güzel örnek; bir şarkıcının oluşturduğu iyi bir eserdir. Bu eser her seslendirildiğinde şarkıcı yıllar boyunca para kazanmaya devam eder. İşte network marketing sistemi ile buna benzer bir gelire sahip oluyorsunuz. Bir kere ekibinizi oluşturduğunuzda yıllar boyunca refah içinde yaşabileceğiniz bir geliriniz oluşmaktadır.

 

Şirketin ürünleri alıcıya direkt sizin ve ekibinizin aracılığı ile ulaştığı için şirket üretim maliyeti ile satış maliyeti arasındaki tüm kârı size verir. Böylece çok yüksek kâr marjı elde ederek kısa sürede inanılması güç gelirler elde edebilirsiniz. Network marketing gelirlerinden biri kopyalama ile oluşan ekip geliridir. Network marketing, bu iki faaliyetin sonucunda tüm distribütörlerine yüksek kârla para kazanmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu inanılması güç gelirleri elde ederken asla Başta da dile getirdiğim gibi bu para akışının patronu sadece siz olursunuz. Klasik işlerin yoğun çalışma koşullarından, her ay aynı sabit ücretlerin ödenmesinden, ailenize ve arkadaşlarınıza zaman ayıramamaktan şikayetçi iseniz network marketing sistemi ile çalışarak tüm bu sorunlarınızdan kurtulmanın keyfini sürmelisiniz.

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 Comments to “Network Marketing İle Çalışarak Keyif Sürün”

  1. Network marketing inanılmaz bir imkan ve fırsat sunuyor insanlara .Umarım daha çok kişi bu fırsattan yararlanabilir.

  2. Network Marketing tüketici kanunu ile kendisinin varlığını Türkiyede net bir şekilde kanıtladı.Artık Türkiyede network çok daha iyi yerlere geleceğine eminiz.
    Sizlere de bu fırsatı öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: