Network Marketing İşinizde Doğru Kişileri Sponsor Etmek

Network Marketing İşinizde Doğru Kişileri Sponsor Etmek

Yapacağınız en büyük hata işinizi anlattığınız kişinin işe girmesi için peşinde koşmak, ikna edebilmek için zaman harcamak. İşinizi anlattığınızda kişiler çoğu zaman yersiz sebepler ve bahaneler üreterek yapamayacaklarını söylerler. böyle durumlarda sırf o kişiyi sponsor edebilmek için büyük bir çaba ve zaman harcamanız hem sizi yoracaktır hemde size bir fayda sağlamayacaktır. Böyle kişiler işe katılsalar bile sadece sizin ısrarlarınıza dayanamadıkları yada sizi kırmak istemedikleri için kayıt olurlar. Fakat bu kişiler zoraki katıldıkları işte hiçbir çalışma yapmazlar. sizin kazancınız sadece kısa vadede eğer kazanç planınızda varsa sponsor etme primidir.

Kabul etmelisiniz ki sizin böyle kişilere ihtiyacınız yok. Böyle kişilere harcayacağınız zamanı işe girmekte istekli olan kişilere harcadığınızda muazzam bir başarı için ilk adımları atmış olursunuz.

Kabul etmeniz gereken bir başka şey ise sizin kişilere ihtiyacınız olduğundan daha çok kişilerin size ihtiyacı vardır. Çevrenizdeki insanlara bakın hemen hepsi sabah 7:00 ye alarm kurup sıcacık yataklarından komik ücretlerle çalıştıkları işlerine gitmek için kalkmaktadırlar. Günün 8-12 saatini çalışarak geçirirler. Ne yazık ki esnafından işçisine memuruna kadar bu böyle. Ve insanlar bunu haftanın 5-6 günü yapmaktalar.

Peki kişiler bu şekilde çalışmaktan memnunlar mı ? Elbetteki değiller. Bu kişilerin %90 ı işlerinden nefret ettikleri halde mecburiyetten bu çalışma şartlarına katlanıyorlar.

Düşünün sizin işiniz sınırsız bir kazanç öneriyor. Sizin işiniz sınırsız bir zaman özgürlüğü öneriyor. Böyle bir işe sahipken neden başkalarını ikna için yoruluyorsunuz ? 140 milyar dolarlık bir endüstrinin parçası olduğunuzu unutmayın. İnsanlar size katılmak için çaba harcamalı.

Sizinle birlikte sabırla emek harcayacak, hayatındaki olumsuzlukları ve zorlukları bahane etmeden ve bu olumsuzluklardan kurtulmak için çaba harcayacak yürekli kişilerle çalışmalısınız. 100 kişilik bahaneler üreten bir grup yerine 10 kişilik yürekten çalışan ve pes etmeyen bir grup sizi orta vadede finansal açıdan özgürlüğe kavuşturacaktır.

Unutmayın network marketing bir ev hanımının ev işlerinden arta kalan zamanlarında yapabileceği kadar basit, büyük bir iş adamının yapabileceği kadar prestijli bir iştir.

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
2Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: