Piaff Networking Ev Temizlik Kategorisine Giriyor

Piaff Networking daha önce Anıl İç Giyim güvencesi ve kalitesi ile tekstil network marketing firmaları arasında öne çıkmayı başarmışken, yeni sezonda büyük atılımlar yapmaya devam ediyor. Özellikle dikkat çeken yeni kategoriler artık piaff networking temsilcilerine hem daha fazla kazanç imkanı sunuyor, hem de daha büyük bir pazara hitap edebilme fırsatı veriyor.

YENİ ÜRÜNLER!

3 ayda 1 kez katalog güncellemesi yapan Piaff Networking, 17. sayı kataloguna sayılı günler kala yeni katalogunda hangi ürünlerin olacağını duyurdu. Elbette büyük bedendeki artışlar, yeni iç giyim ve ev giyim gibi birçok güzel haber verirken dikkatleri üzerinde toplayan yeni ürün grupları ise Ev Temizlik, Takı, Kişisel Bakım, Pratik Mutfak Araçları gibi kategoriler oldu. Yani her evin ihtiyacı, günlük yaşamın vazgeçilmezi olan her ürüne hitap edebilme yönünde cidd bir adım atan piaff networking her sezon olduğu gibi bu sezon da yenilikleri ile heyecan uyandırmaya devam ediyor.

PİAFF NETWORKİNG YENİ ÜRÜN GRUPLARI

Ev Temizlik serisini kendi markası ile çıkaracağını duyuran piaff networking kaliteden asla taviz vermemesiyle birlikte yeni ev temizlik serisinde de kaliteyi ön planda tutarken bilinçli tüketici lansmanı ile organik ve bitkisel bir seri ile her zamanki güvenini korumaya devam ediyor… Yeni ürün grupları içindeki en iddialı kategorilerinden biri olan piaff home serisi ev temizliğini konsantre yapısı ile daha kolaylaştırıyor… Çok yakında lansmanı yapılacak olan yeni seriler herkeste merak uyandırmakla birlikte yeni seriler arasında dermokozmetik, takı ve pratik mutfak araçları da yeni gruplar arasında olduğu duyuruldu.

Aralık ayında sayı 17’ye başlayacak olan Piaff Networking, yeni ürün gruplarının yayını ardından yeni haberleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Network Marketing sektörleri arasında şüphesizce önerdiğimiz Piaff Networking’e siz de hemen ücretsiz üye olmak için aşağıdaki ücretsiz üyelik linkini tıklayınız:

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL!

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: