Piaff Networking Katalog Sayı 16 Çıktı

Piaff Networking Katalog Sayı 16 Çıktı! Piaff Networking’in yeni katalogu önceki kataloglarına göre çok daha zengin bir içeriğe sahipken ürün fiyatlarındaki indirimler de temsilcilerini ve müşterilerini güldürecek nitelikte. Yeni katalogundaki özel indirimler ve katalog yapısının değişmesi ile daha kolay incelenebilir ve satış odaklılığını artırıcı nitelikte doğrudan resme odaklanmak mümkün hale getirilmiş. Yeni katalog hakkında biraz daha detaylı bilgilere geçelim…

Piaff Networking sonbahar katalogu ile geçen sonbahar olduğu gibi termal seri oldukça ilgi çekici olabilecek ürün grupları arasında yer alıyor. Ev botu ve panduf serisini de geçen sonbahara göre biraz daha artırarak temsilcilerin yüzünü güldürmeyi başardı. Anıl kotonlardaki artışın yanı sıra ekonomik grup pijama serileri ile ve artan tesettür giyim serisi ile satışı yine kolaylaştırıcı çalışmaların yapıldığı görülmektedir.

Piaff Networking yeni katalogu sayı 16’da yine iç giyim alanındaki gücünü koruyor. Anıl iç giyim güvencesi ile katalog kalitesini korurken, sayı 16 katalogta iç giyim serisinin de arttığını görebiliyoruz. Bu sayede sadece katalogtan satış yapanlar yada liderler değil, aynı zamanda kendi ihtiyacı için anıl iç giyim ürünlerini satın alanlar da Piaff Networking’in yeni katalogundan memnun görünüyor.

Sadece katalog değil, daha önceki duyurularında olduğu gibi katalog dışı çalışmaları da web sitelerindeki ürün çeşitlendirmesinde dikkat çekiyor. Fantazi iç giyim alanına da giriş yapan Piaff Networking, özellikle web sitesine yeni eklemiş olduğu bu seri ile yeni sezonda yine ses getireceği görülmekte…

NETWORK MAKKETİNG ALANINDA KAZANÇ SAĞLAYIN

Network marketing alanında şüphesiz önerdiğimiz Piaff Networking firmasına siz de ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirerek bir piaff networking katalogu edinebilir, Anıl İç Giyim ve diğer ürün gruplarını indirimli olarak satın alabilir, katalogtan satışını yaparak ek gelir elde edebilir, kendi ekibinizi kurarak  ciddi gelirlere ulaşarak evde kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Network Marketing Uzmanı web sitemizde bunun gibi birçok network marketing firması hakkında detaylı bilgiye ve son haberlere ulaşabilirsiniz. Ancak yenilikçi çalışmaları ve verdiği güven ile tekstil alanındaki network marketing firmaları arasında en fazla önerdiğimiz firmanın Piaff Networking olduğunu hatırlatmak isteriz.

Aşağıdaki linkten Piaff Networking’e hemen ücretsiz üye olabilirsiniz:

PİAFF NETWORKİNG ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: