Piaff Networking Yeni Katalog Sayı 19 Çıktı

Piaff Networking yeni katalog sayı 19 çıktı. 400 sayfa ve 1080 üründen oluşan piaff networking katalog sayı 19 network marketing sektöründe yine ses getiriyor. Katalog içi kampanyalar, indirimli ürünler ve kalitesiyle ses getiren piaff networking yeni katalogunda her zamanki gibi yepyeni ve farklı ürünler piaff temsilcilerinin beğenisine sunuldu.

Ev giyim, iç giyim, ev tekstili, çocuk giyim, anne kız kombinleri, büyük beden giyim, tesettür gibi ürün gruplarının yanı sıra, iki farklı yüzden oluşan katalogta aynı zamanda organik sertifikalı ecopia ev temizlik serisi, bijuteri takı ve gümüş takı serileri bulunurken kataloga ilk eklendiği günden beri ciddi bir başarı elde eden mutfak grubunun da yine geliştirildiği ve daha fazla mutfak kategorisinde ürünlere yer verildiği dikkat çekiyor.

piaff networking

PİAFF NETWORKİNG YENİ KATALOG İÇERİĞİ

Piaff Networking yeni katalogu sayı 19da özellikle ilgi çeken bazı yenilikler dikkat çekiyor. İlk göze çarpan özellik elbette yeni ürünlerle katalogun tam bir yaz katalogu olarak yeni grupların eklenmiş olması. Yeni gruplar içerisinde piaff networking temsilcilerinin de talepleri göz önüne alınarak yeni gruplar bulunmakta. Şort, yeni yazlık sporcu tayt takımlar, tek alt pijamalar ve yeni gecelik modelleri ön plandayken bir süredir piaff networking temsilcilerinin talep ettiği çanta serisi de yeni katalog içerisinde.

Yeni katalog fiyatları ise oldukça ekonomik düzeyde olması kaliteyi uygun fiyata almak isteyenlerin tüm ihtiyacını karşılarken satışçıların işini kolaylaştırıyor. Satışçılar için tek sürpriz ürün fiyatlarında değil; bir çok güzel sürpriz ile istedikleri kataloga ulaşmaktalar…

Satışçılar için özellikle katalog içi kampanyalar çok daha yüksek cirolar çıkmasını sağlamakta. Katalog içi kampanyalarda tek amaç satışçıyı teşvik etmek değil, aynı zamanda ürün satın alan kişilerin daha fazla satın almasını ve çapraz satışı kolaylaştırmak.

 

piaff katalog kampanyasıKATALOG İÇİ KAMPANYALAR

Piaff Networking yeni katalog sayı 19 içinde 3 al 2 öde kampanyaları özellikle 2 kat ciro anlamına geliyor. Çünkü satın alan kişiler kampanyaya dahil bir başka ürün daha seçtiklerinde 3. ürünü ücretsiz alabiliyorlar. Bu da hem satışçının daha fazla ürün satabilmesi hem de alışveriş yapan kişileri mutlu ediyor. Elbette cironun çok daha kolay yükselmesi doğrudan ekip liderlerini memnun eden düzeyde…

3 al 2 öde kampanyaları dışında bu ürüne 25TL daha az öde gibi yalnızca yaz kataloguna özel indirimler de dikkat çeken ölçüde… Katalog içi çoklu satışı destekleyen diğer katalog içi kampanyalar piaff networking kataloglarında zaten sıklıkla gördüğümüz özellikler arasında yer alıyor.

Piaff Networking katalogunda bir başka dikkat çeken katalog içi kampanya ise doğrudan bir ürüne bağlı hediyeler. A ürününü satın alanlar B ürünü hediye gibi belirli tutara bile ihtiyaç duyulmadan yalnızca o üründen aldıkça hediye bir başka ürün kazanılabilmesi özellikle piaff networking ecopia ev temizlik serisinde dikkat çekiyor. Her grupta olduğu gibi ev temizlik grubundaki kalitesini de ıspatlamış olan piaff networking yapmış olduğu bunlar ve daha bir çok katalog içi kampanya ile hem satışı kolaylaştırmış durumda hem de yüzlerce memnun müşterisinin yüzünü bir kez daha güldürmeyi başarmış durumda.

piaff networking iç giyimİÇ GİYİMDE LİDER MARKA

Piaff Networking’in network marketing sektöründe özellikle iç giyim kategorisindeki başarısı zaten tartışılmaz ölçüdeyken yeni katalogundaki iç giyim alanındaki büyük sürprizleri ve yepyeni ürünleri bir yaz katalogunun ne kadar dolu dolu olabileceğinin kanıtı.

Sütyen gruplarının zenginliğinin yanı sıra son kataloglarında gecelik gruplarında da büyük atılımlar yapan piaff networking, daha önce yalnızca web sitesinden satışa sunduğu fantazi giyim kategorisini yeni katalog sayı 19da yayınlamış olması internet sitesinde ne kadar dikkat çekip bu grupta başarı gösterdiğini de kanıtlıyor. Uzun zamandır katalogta da fantazi ürün grubu olacak mı sorularına 19. sayı piaff katalogunda cevap geldi. Piaff networking, katalogtan satış yapan herkesin ilgi odağı durumuna geldi. Özellikle tekstil alanında çalışan bir çok network marketer yaz döneminde böylesine güçlü bir katalog ile çalışmak için can atıyor.

Siz de Piaff Networking’e ücretsiz üye olarak yeni katalogu hemen inceleyebilirsiniz.

Piaff Networking yeni katalogu ile güçlü kariyer sisteminin yanına güçlü bir katalog da ekledi. Elbette bu durum da iki koldan kazanç sağlamak isteyenleri fazlasıyla memnun ediyor.

YENİ KATALOGA KAZANÇLI BAŞLANGIÇ

Piaff Networking yeni kataloguna erkenden ulaşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken ay sonuna kadar sipariş oluşturmak. Çünkü ay sonuna kadar verilen her siparişe yeni katalog sayı 19 ücretsiz. Bununla da sınırlı değil! Ay sonuna kadar yapılan kampanya ile 60TL siparişe KARGO + Katalog Bedava! Dilediğiniz ürünlerden seçin, 60TLde hem kargo ücreti ödemeyin hem de yeni kataloga sahip olun. Dilerseniz size özel oluşturulan ürün paketleri ile %100 kazanç sağlayın! Katalog fiyatı 136TL olan ürün paketi Mayıs sonuna kadar piaff temsilcilerine özel sadece 60TL! Üstelik Kargo + Yeni Katalog Ücretsiz!

Siz de Hemen Piaff Networking’e Ücretsiz Üye Olmak İçin Burayı Tıklayın!

 

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: