Piaff Networkingten Müthiş Yenilikler

PİAFFTAN MÜTHİŞ YENİLİKLER

Piafftan müthiş yenilikler.Piaff marketing sistem yeni çıkardığı aralık katalogunda müthiş bir yenilik yaparak ürün yelpazesini genişletme kararı vererek tekstil ürünlerinin yanında Temizlik, kozmetik, pratik mutfak araçları ve daha birçok ürün çeşidini kataloga koyarak temsilcilere sürpriz yaptı. Doğaya merhaba sloganıyla organik konsantre ürün çeşidiyle her eve lazım olan temizlik ürünlerini sisteme dahil etti.Şirketim,z üyelerle daha da büyüyor

Ecopia markasıyla bu ürünleri piyasa süren firmamız bu konuda hayli iddialı olduğunu ifade ediyor. Banyo wc temizleyiciden tüm çamaşırlarda kullanılmaya uygun çamaşır tozu, bulaşık makineleri için tablet deterjan evimizin mis gibi kokması için oda parfümü ve temizlik adına bir eve lazım olan birçok ürünü kataloga koyarak hem temsilcilerin kendi kullanımları için hem de satış yapacağı kişilerin aradıklarını bulabilmelerine imkan verilmesi gerçekten şirketimiz ve üyeler adına büyük bir gelişme olarak görüyoruz.

Şirketimiz ayrıca şık tasarımlarıyla takı ve aksesuar ürün çeşitlerini yeni katalogumuzda ayrı bir kategori olarak temsilcilerin beğenisine sunmuştur. Tekstil ürünlerin yanında kişiler katalogumuzu incelerken artık diğer ihtiyacı olan ürün çeşitlerini bizden alma fırsatına kavuşmuşlardır. Piaff networktaki bu yenilikler geçekten bizleri sevindirmiş hedeflerimizin daha da yüksek olmasına katkıda bulunarak çalışmalarımıza hız vermemize sebebiyet vermiştir. Heyecanlı bu iş sistemini tanımanızı tavsiye ediyorum. . Haydi şimdi www.ekisimkani.org  sitemizi inceleyip ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: