PİAFF ÜYE KAYIT NASIL YAPILIR

PİAFF ÜYE KAYIT NASIL YAPILIR

Piaff üye kayıt nasıl olunur? Piaff marketing sistem, doğrudan satış şirketleri arasında son yıllarda yıldızı en çok parlayan firmalardan bir tanesidir. Şirketimiz yapmış olduğu atılımlar ve temsilcilerinin çok kazanması için yapmış olduğu yenilik çalışmaları bunun en açık göstergesidir. Piaff Aralık ayında çıkardığı 17.sayı kataloguyla artık piaff bu sektörde en önemli oyunculardan biri olmak istiyor ve piyasayı sallayacak gelişmeler ortaya koyacağım diyerek fenomen olmanın çabası içerisindedir. Şimdi şunu sorabilirsiniz. Bu güzel şirkete nasıl kaydolacağız. Piaff üye kayıt nasıl yapılır sualini bize yöneltebilirsiniz.

Piaff networking firmasına kayıt olmak için öyle çok fazla şartlar aranmamaktadır. Yaş olarak on sekiz ve üzeri olan kişiler piaff firmasına kaydını yaptırarak ek iş olarak yapılan bu firmanın temsilcisi olabilir. Üye olduktan sonra artık sizde bu büyük firmanın çatısı altında çalışmayı hak edenlerden oluyorsunuz. Piaff şirketine üye olurken sizden bazı bilgiler istenmektedir. Adınız Soyadınız, cep telefonunuz ilk etapta istenen bilgilerdir. Temsilci olurken şifrenizi kendiniz oluşturarak temsilci ol butonuna bastığınızda üyeliğiniz onaylanacak şirket tarafından size sms gönderilrek bilgilendirme yapılacaktır.

Bu ilk başta istenen bilgilerdir. Siz katalog talebinde bulunmak istiyorsanız katalog talebini işaretleyerek adresinizi doldurmanız lazımdır. Üyeliğimizde TC kimlik numarası ve gün ay yıl doğum tarihi ilk başta istenmemektedir. Siz ilk siparişinizi verirken adınıza fatura kesileceği için TC numaranız o zaman istenecektir. Piaff üye kayıt bu kadar şartlar taşımaktadır. Şirketimiz üye olurken bir kişiye bağlı olunmasını istemektedir. Bizde site olarak sponsorunuz olmak istediğimizi ifade ediyor size destek vermeye hazırız. Haydi, şimdi www.piaffkayit.com sitemizi inceleyip ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

 

Paylaşarak Bize Destek Olabilirsin...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrol: