HAKKIMDA

1990 Çorum doğumluyum. İlköğretim ve liseyi Çorum’da tamamladıktan sonra Rize’de İİBF İşletme Lisansımı tamamladım… Aynı dönemde Muhasebe Finansman ve Pazarlama Perakende öğretmenliği pedagojik formasyonu da alarak eğitimci hayatıma ilk adımı atmış oldum.

Network Marketing sektörü ile 18 yaşında tanıştım ve genellikle bu işi keşfetmiş olduğum “internet” gücünü kullanarak oldukça geniş çevrelere hitap ettim. Bu işte her şeyden önce kendime inanarak başarıya ulaşabileceğimin farkındayken “EKİP” kavramı ile tanıştım. Ekibin gücünü ilk olarak aldığım network marketing eğitimlerinde ve seminerlerde keşfetmişken o dönem dahil olduğum oldukça güçlü bir ekip sayesinde bakış açımı değiştirerek bireysel çalışmaların dışında sadece bireysel başarı değil, ekip başarısının önemini öğrendim.

Bir firmada direktör ünvanındayken almış olduğum bir network marketing firmasındaki iş teklifini değerlendirerek herkes için iyi bir network marketing firması kurma vizyonu ile Piaff Networking’de Satış Eğitim Şefi olarak profesyonel hayata geçiş yaptım. Bu dönemde yüzlerce kişiye eğitim verdim, bir çok ilde seminer düzenledim. Sadece saha ekiplerine eğitim ve motivasyon görevleri değil, sahanın ekibini daha iyi yönetebilmesi için firma web sitesine gaming modellermeleri,  özel rapor ekranları, şirket call center yönetimi, sosyal medya yönetimi gibi bir çok projeyi yönettim.

Covid döneminde şirketin katalogtan satış birimini kapatma kararı almasıyla birlikte Anıl İç Giyimde E-Satış sorumlusu olarak işe başlarken emeğin hiçbir zaman boşa gitmediğini, sadakatin önemini bana bir kez daha hatırlatan sahadaki ekiplerimle tek yumruk olarak GriffonTeam’i kurduk.

Bugün binlerce kişilik bu büyük ailede tüm ekip arkadaşlarımıza dürüstlüğü ve sadakati ön planda tutarak bu işi en doğru şekilde yapılması için rehber olmaya devam ediyoruz.

Sabırlı olun, Azimli olun, Dürüst olun, Emek vermekten korkmayın. “S.A.D.E.” prensibini benimseyen herkes ailemizin bir parçası olabilir. Griffon Team’in her liderinin öncelikli amacı, bu ailenin her bir ferdine yol göstermek, her bir ferdinin daha iyi bir yaşam standardına kavuşmasını sağlamaktır…

TAYFUN EREN BAĞCI

Katalogtan Satışın Evrimi

Network Marketing Sistem ile çalışan firmalar arasında network marketing uzmanı olarak önerdiğimiz firmaların tamamı katalogtan satış yaparak bir satış döngüsü üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. İşin pazarlama kısmı, insanların çevrelerine birebir tavsiyesi ile mümkünken artık tamamen evden çalışarak da kazanç elde etmeniz mümkün. >> DEVAMINI OKU

İnternetten Satış Yaparak Kazanç Sağlamak

Günümüzde çok ciddi bir kitle internetten alışveriş yapmaktadır. Bununla birlikte her geçen gün de ihtiyaçlarımızı internetten almaya alışmaktayız ve bu da yeni bir iş imkanını beraberinde getirmektedir. Peki internetten satış yapmanın tek yolu ciddi yatırımlar yapmak mı? >> DEVAMINI OKU

+ 0
Abone Sayımız