Hakkımda

Ben Tayfun Eren BAĞCI. 18 yaşımdan beri içinde olduğum network marketing sektöründe yetersiz bilgi ve içerik bulunması sebebiyle açtığım network marketing uzmanı web sitemde sizler için farklı içerikler, kişisel gelişim makaleleri, eğitimler ve firma tanıtımları bulabilirsiniz. Bu sayfada kendi network marketing geçmişimden bahsetmek istiyorum…

Henüz 18 yaşındayken internette gördüğüm bu sektörde ilk olarak JNW firması ile başladım. Bu firmadaki çalışma tekniğim aslında bir blog sayesinde büyüdü. İşi internetten bulmuştum ve aynı şekilde internetten iş arayanlara hitap etmek istiyordum. O zamanlar herhangi bir sponsorum olmadığı için bir çok şeyi de kendim öğrenmem gerekiyordu. En yakın kaynak olarak network marketing kitapları okumaya başladım. Elbette öğrendiğim süreç içerisinde firma seçiminin ne kadar önemli olduğunu da farketmiş oldum. Üye bulma anlamında oldukça başarılı ancak firma seçimi konusundaki başarısız bu deneyimimden sonra bir çok yerli ve yabancı firmada çalışmalar yaptım. En başarılı olduğum firma ise yine bir Türk network marketing firması olan forivia sayesinde oldu. Ancak bu benim için bir limit değildi ve hedefim bir network marketing firmasında çalışarak hayal ettiğim çalışma ortamını binlerce kişiye sunmaktı.

Üniversiteyi İşletme ana bilim dalında okurken aynı zamanda muhasebe finansman ve pazarlama perakende öğretmenliği pedagajik formasyon programıyla bitirdim. Üniversite bittikten sonra sektördeki bilgi ve deneyimim ile bir network marketing firmasında çalışmak istiyordum. Böylece hayalimde olan gerçek, adil, üyelerine ve liderlerine değer veren güvenilir bir firmayla herkesin çalışabilmesini sağlayabilecektim.

Bir gün cep telefonumun çalması ile bu hayalim gerçekleşmeye başladı. Anıl çamaşırdan aranmıştım ve benimle çalışmak istiyorlardı. İş görüşmesi için İstanbul’a gittim ve tam olarak aradığım ortamı buldum. Böylece Anıl Grup’un katalogtan satış firması Piaff Networking’te Satış Eğitim Şefi olarak göreve başladım. Elbette bir network marketerda bulunan özellik olan durdurulamaz olmak da sadece eğitimler verip maaş almak değil, gerçekten hayalimde olduğu gibi gerçekten mükemmel bir network marketing firması olma yolunda yetkiler edindim. Şirket patronlarının bana güvenmesi ve yetkilerimi artırması ile birlikte tamamiyle yeni bir web sitesi, lider odaklı rapor sayfaları, daha güçlü ve erişilebilir bir kariyer sistemiyle gücümüze güç kattık.

Bugün halen Piaff Networking’te çalışmaktayım. Buna rağmen bu web sitesinde hangi firmada çalışıyor olursanız olun network marketing ile ilgili bir çok eğitim ve bilgiye ulaşabileceksiniz. Tüm sorularınızı da bana yorum ya da mail ile gönderebilirsiniz.

 

Ayrıca network marketing uzmanı youtube kanalımıza abone olarak video eğitimlerden de haberdar olabilirsiniz…