Byanca Katalog Sayı 29da Neler Var

Birbirinden farklı ürün kategorileriyle dikkat çeken yerli sermayeli network marketing firması Byanca geçtiğimiz günlerde yeni 29. sayı katalogunu duyurdu. Peki yeni byanca katalogunda hangi yenilikler var? Byanca yeni ürün katalogu hakkında detayları bu yazımızda paylaştık.

Byanca yeni katalogunda her zaman olduğu gibi tekstil ürünleriyle ciddi yeniliklerle başlangıç yapıyor. Özellikle önceki katalogunda olmayan yeni tekstil ürünleri içinde yeni pijama takımları, gecelikler, fantezi grubu bulunuyor. Katalogta dikkat çeken saten gecelik sabahlık setleri, erkek, kadın çocuk takımları iç giyim ve ev giyim kategorisinde katalogtan satış yapanların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Sadece tekstil kategorisinde değil, aynı zamanda mutfak gereçleri ve her zaman olduğu gibi ilgi çeken TV ürünleri kategorilerinde de bir çok yeni ürün bulunduğu söylenebilir. Katalog geneli firma liderlerini memnun etmiş ölçüde görünüyor.

Byanca her katalogunda ürünlerini biraz daha geliştirdiğini yeni 29. sayı katalogunda da kanıtlamış durumda. Kozmetik kategorisinde de geliştirmeler yaparak satışçılarını aradığınız her şey prensibine yaklaştırmayı başarıyor. Zaten katalog sonunda Aradığınız Her Şey sloganıyla da bunu bir kez daha kanıtlayan yeni byanca katalogu bu işi yapanların mümkün olduğunda her ihtiyacını kendi firmasından karşılamasına ve ekonomik ürünleri çevresine tanıtarak kazançlarını yükseltmesine aracılık ediyor.

Byanca ücretsiz üyelik sistemi sayesinde siz de kolaylıkla byanca üyelik başlatabilir, yeni katalogtaki ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Eğer siz de bu işten kazanç sağlamak istiyorsanız byanca katalogunu çevrenize göstererek ortalama %30 satış kazancına ulaşabilirsiniz.

Son dönemde pandemi nedeniyle doğrudan satışın azalmış olması her evin ihtiyacı prensibiyle hareket eden byanca kataloglarını minimum ölçüde etkilemiş görünüyor. Çünkü byancada sadece katalogtan satış değil, aynı zamanda online internetten satış yaparak da kazanç elde etmeniz mümkün. Byanca katalog ürünlerini internetten facebook veya instagram gibi platformlardan tanıtarak Türkiye’nin dört yanına satış yapma şansınız bulunmaktadır.

DETAYLAR VE ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Byanca 29. sayı yeni kataloğu evden çalışarak kazanç sağlamak isteyenler için temel olarak ev giyim, iç giyim, temizlik, kişisel bakım, kozmetik, mutfak gereçleri, Tv ürünleri, ev tekstili ürünlerini ortalama %30 kazançla satabilmenize olanak sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir