Katalogtan Satışın Evrimi

Network Marketing firmalarını kataloglar ile bir bütün olarak düşünürdük. Öyle ki bizler için katalog bir kıstas olurdu ve bu işin temeli tavsiyenin gücüne dayanması sebebiyle de insanların birebir tavsiyeleri dışında bu işte tutunmanın zor olacağını düşünürdük. Ancak her sektörde olduğu gibi özellikle son dönemdeki pandemi süreci ile birlikte network marketing sektörü de giderek evrim geçirmekte. Peki yeni nesil olarak da isimlendirebileceğimiz network çalışma modeli nedir?

Network Marketing Sistem ile çalışan firmalar arasında network marketing uzmanı olarak önerdiğimiz firmaların tamamı katalogtan satış yaparak bir satış döngüsü üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. İşin pazarlama kısmı, insanların çevrelerine birebir tavsiyesi ile mümkünken artık tamamen evden çalışarak da kazanç elde etmeniz mümkün.

Başlangıçta firmalar kendi üyelerine paketler sunarak çalışma modellerini ve cirolarını yüksek tutmaya çalışsa da internetten alışveriş yapma alışkanlığının artması ile birlikte bazı network marketing firmaları temsilcilerine doğrudan satış linkleri sunmaya başladı. Sektör içerisinde henüz genel bir ismi bulunmasa da bazı firmalar tarafından satış linki, online satış gibi isimlerle duymaya başladığımız bu linkler ve/veya sayfalar sayesinde firmanın ürünlerini tıpkı katalogtan satış yapar gibi katalog fiyatıyla internet üzerinden facebook, instagram, dolap, letgo gibi sitelerden satış yapabilmenize olanak sağlanmaktadır.

Temel mantık olarak katalog fiyatıyla ister başka bir ildeki akrabanıza isterseniz de marketplace gibi platformlarda hiç tanımadığınız kişilere katalog fiyatından faturalandırılarak ürünlerin satışını gerçekleştirirsiniz. Sizin firmadan indirimli alma hakkınız olduğu için de temsilci fiyatı ile katalog fiyatı arasındaki fark doğrudan prim sayfanıza yansıtılarak banka hesabınıza talep edebilmektesiniz.

Özellikle son dönemde evden çalışanların artması ile sektörde ciddi bir ciro hacmi yakalayan doğrudan satış linkleri sayesinde bir çok kişi daha önce hiç ulaşmadığı satış rakamlarına da ulaşabilmiştir.

Örneğin önerdiğimiz firmalar arasında Byanca firmasında bu şekilde bir doğrudan satış özelliği sayesinde bir çok üye ciddi gelirler elde etmektedir. Byanca tekstilden tv ürünlerine, kozmetikten mutfak gereçlerine bir çok kategorideki geniş ürün çeşitliliği ile internetten satış yapalara büyük bir fırsat sunmaktadır.

Sizler de ekibimize katılarak tamamen bilgisayar başında çalışarak kazanç elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik İçin Burayı Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir