Roa Bitkisel

Türkiyedeki yerli sermaye network marketing firmalarının arasına yeni katılan Roa Bitkisel, ev hanımlarına, öğrencilere, ek iş arayanlara kazanç kapısı sunarken; profesyonel network marketerların ilgisini çeken kariyer sistemiyle de ciddi gelirlere ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Bu yazımızda Roa Bitkisel network marketing firmasından bahsedeceğiz.

Roa Bitkisel Kimdir?

Roa Bitkisel Şirket Profili.

Roa Bitkisel Kozmetik Ticaret A.Ş. olarak temizlik deterjanları, kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri, evsel ve endüstriyel ürünler üretmek için 1994 yılında 2 ortaklı kurulmuş bir şirkettir.

1994 yılından itibaren sizlerden aldığı güç ve güvenle, zamanla üretim kapasitesini arttırmış ve kalite standartları çerçevesinde çevreye, insana, kaliteye üstün teknoloji ile hizmet ederek müşterilerine daima memnun olacakları ürünler üretmiş ve üretmektedir.

Gebze de 20.000 m2 alan içerisinde, 5000 m2 kapalı alana kurulu olan fabrikamızda aylık 3500 ton / ay üretim yapılabilmektedir.

Tamamen yerli sermayeli bir kuruluş olan “Roa Bitkisel Kozmetik Ticaret A.Ş.”,  kozmetik, Hijyen ve temizlik ürünleri gibi ürünlerle; endüstriyel tüketim malları sektöründe Türkiye’nin saygın firmaları arasında  yer edinmiştir.  Yurtiçi ve yurtdışı Pazar araştırmaları yaparak; ürün tasarımı ve ar ge çalışmalarına verdiği önem ve titiz çalışmaları sayesinde, yurt dışı pazarda tanınan bir marka olmayı başarmıştır. Türkiye’ nin dört bir yanında oluşturduğu bayilik ağı sistemiyle, profesyonel satış ve pazarlama ekibiyle, konusunda uzman teknik personeliyle, “ müşteri odaklı” kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Roa Bitkisel Kariyer ve Kazanç Sistemi

Roa Bitkisel özellikle kariyer sistemiyle dikkat çeken yerli network marketing firmaları arasına girmiştir. Sadece kariyer sisteminin şeffaflığı değil, daha kolay ulaşılabilir bir yapıya sahip olması, zorlayıcı şartların bulunmaması önemli noktalar arasındadır.

Roa Bitkisel Kariyer Tablosu
Roa Bitkisel Kariyer Tablosu

Roa Bitkisel kazandır kazan prensibiyle sponsorların sürekli alt gruplarını destekleyici bir politika izlemelerini sağlayan sadece 3 koldan ciddi kariyerlere ulaşabileceğiniz bir kazanç sistemi geliştirmiştir.

Başlangıç kariyerlerine bakıldığında yan kol şartı aramayan Roa Bitkiselde belirli bir kariyere kadar sadece bireysel satışlarınızdan bile kariyer alarak ekstra prim kazanabilirsiniz. 20.000₺ ciroya ulaştıktan sonra ise oldukça adil ve bir çok network marketing firmasına göre kolay denilebilecek bir yöntemle bu 3 kolunuza destek olup onların da kazanmasını ve kariyer almasını sağladığınızda kariyeriniz giderek artıyor.

Yukarıdaki kazanç tablosundan da görüldüğü üzere bu 3 kolunuzu ne kadar destekler ve kariyer anlamında yükselmesine aracı olursanız sizin de kariyeriniz giderek yükselecek. 10-15-20 kolunuzu aynı anda lider çıkarmak gibi değil. Sadece 3 kolunuzu makul derecede yükseltmeniz sizin ciddi kariyerlere ulaşabilmenizi sağlıyor. (3 kol sistemi bir limit değildir. İstediğiniz kadar kol çıkarma özgürlüğünüz bulunmakta. Ancak sistem sadece 3 kolunuzu büyüttüğünüzde sizin ciddi kariyerlere ulaşabilmenizi sağlıyor. Bu yüzden de alt gruplarınızı desteklemenizin önü açılmış oluyor)

Peki kariyeriniz artarken ekstra kazançlarınız ne mi olacak?

Unilevel sistem kullanan bir çok network marketing firmasında olduğu gibi seviye farkı geliri kazanacaksınız. Ancak seviye farkı gelirinin en yaygın olduğu %21lik bir dağılım değil, %26 gibi yüksek bir dağılıma sahip olacaksınız. Bu %26lık dağılım bile firmayı bir adım öne taşırken sunduğu ekstralar gerçekten ne kadar ciddi bir atılım yaptığını da kanılar nitelikte.

Sistemde bir kariyere ulaştığınızda ekstra kariyer bonusu kazanacaksınız. Yani sistem kariyer yükselişlerinizi de bir kez daha ödüllendiriyor. (6 tekrar şartı bulunmaktadır, ardarda olma zorunluluğu yoktur.)

Lider yetiştirme geliri! Evet sistemde çıkarmış olduğunuz her bir kariyer için ekstra lider yetiştirme primi de kazanacaksınız. Size direkt bağlı üyenizin kariyerini ne kadar yükseltirseniz lider yetiştirme geliriniz de o kadar artacak anlamına geliyor.

Üstün yaşam geliri. Sistemde %26 seviyesine ulaştığınızda tüm gelirlerinize ek üstün yaşam geliri de kazanmaya başlayacaksınız. Kariyeriniz arttıkça bu gelir de artmaya devam edecek.

Sistemde yıldız kariyerinden itibaren tüm bu kazançlarınıza ek hızlı başlangıç bonusları da kazanacaksınız. Hızlı başlangıç bonusunuzu alışverişinizde kullanabilecek, ücretsiz ürün alabileceksiniz.

Roa Bitkisel, sektöre adım attığı günden itibaren gerek kariyer sistemi, gerekse ürün kalitesiyle tüm networkerların ilgisini çekmeyi başardı. Bundan sonraki adımda yine güçlü atılımlarla lider sayısını artırmayı amaçlamakta. Siz de Roa Bitkiselin ilklerinden olun, profesyonel ekibimizin de sunacağı ekstra desteklerle kariyer basamaklarını atlayıp yaşama standartlarınızı değiştirmek için ilk adımı atın.

ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir