Modellife Kazanç

Tekstil Networkerları Buraya! – Modellife

Network Marketing sektöründe çalışıyorsunuz ancak tekstil kategorisinde ürün satışı ve ekip kurmak istiyorsanız bu yazı tam size göre! Modellife ile tekstilden pratik ev gereçlerine bir çok kategori ile yüksek cirolara ulaşmak artık daha kolay…

Modellife işine üye oldunuz ve adresinize güncel modellife katalogu gönderildi. Bu aşamada artık işe hazırsınız demektir. Çevrenizdeki kişilere bu katalogdaki ürünlerin satışını yaptığınız anda ortalama %30-35’lik bir kâr marjı ile çalışmaya başlamış olacaksınız. Yani ürünleri katalog fiyatından satarken sisteme ödeme yaparken %30 daha az ödeyeceksiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte modellife sistemi sizlere daha fazla kazandırmak adına ekip prim kazanç sistemiyle %17,5’a varan prim ödemesi yapıyor! Prim kazanç sistemi mi?

Evet, modellife işinde yüksek kazanç bölümüne geçtik. Yani ekip prim kazancı. Kendi prim kazancınız dışında kuracağınız ekiple de çok yüksek gelirler elde etmeniz mümkün. Modellife işine başladıktan sonra arkadaşlarınızı da bu sisteme davet etme hakkınız bulunuyor. Bu da daha yüksek bir kazanç sistemi olan ekip prim kazancı için alt yapı oluşturmanız anlamına geliyor. Nasıl mı?

Unutmayınki sizin sınırlı sayıda tanıdığınız insan var. Yani satış yapabileceğiniz kitle sınırlı demek oluyor bu. Peki arkadaşlarınızın arkadaşları, akrabaları, arkadaşlarınızın akrabalarının tanıdıkları, tanıdıklarının arkadaşları… Bununla da bitmiyor, facebook gruplarında çok kez görmüşsünüzdür. Evde iş fırsatı şeklinde bazı tanıtım ve linkler vardır. Yani Türkiye’nin dört yanından tanımadığınız insanlar, tanımadığınız insanların arkadaşları… Görüldüğü gibi ekip büyütmenin bir çok yolu var. Sözü çok uzatmadan devam edelim. Sisteme ister direkt tanıdığınız kişileri, ister facebook gruplarından tanımadığınız kişileri kendi referansınızla kaydettikten sonra bu kişiler sizin 1. nesil yatay sıranızı oluşturur. O kişiler de sizinle aynı haklara sahip olduğu için onlar da üye yapacak ve onların yatay sıraları sizin 2. nesil üyeleriniz olacak. onlar da üye yapacak ve 3. nesil, 4. nesil derken 5. nesile kadar bir çok üyeniz olacak. Peki bu üyeler size nasıl bir kazanç mı sağlayacak?

Modellife network marketing sistemi en özet tabiri ile şunu diyor. Siz bu kişileri sisteme kazandırdınız, o halde size belirli oranda prim vermeliyim. Elbette prim verirken bu kişiye olan yakınlığı da göz ardı edemem. O halde size sistemin hediye edeceği primler aşağıdaki gibi oluyor.

  1. Nesil Üyelerinizin satışlarından: %5
  2. nesil üyelerinizin satışlarından: %4
  3. nesil üyelerinizin satışlarından: %3
  4. nesil üyelerinizin satışlarından: %2
  5. nesil üyelerinizin satışlarından: %1
  6. nesil ile 10. nesil arasındaki üyelerinizin satışlarından her bir nesilden ayrıca %0,5lik prim almaya hak kazanırsınız. Yani toplamda 10 kademeden %17,5 prim kazanırsınız. Bu parayı modellife sistemi size ödüyor.

Tek yapmanız gereken başlamak. Bu oranlar kaydettiğiniz her üye için geçerli. Yani insanlara kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra bir ek iş fırsatı da vermiş oluyorsunuz. Siz de elbette sistemden priminizi almaya devam ediyorsunuz. Sisteme sadece 5 kişi kaydettiğinizi düşünün. O 5 kişi 5 er kişi kaydetse katlamanın gücü bir anda sizi 30 kişilik bir ekip sahibi yapmış olacak. 2. nesilinizdeki 25 kişi de 5er kişi kaydetse? Görüldüğü gibi ekip büyütmek sanıldığından çok daha kolay. Bu işte büyümek ve kazanmak da öyle. Büyümek mi?

Evet modellife’ta ekibiniz büyüdüğünde siz de kariyer yapma fırsatına erişiyorsunuz. Yani kariyerinizi kendiniz belirliyor, kimseden sizin kariyerinizi yükseltmesi için onay beklemiyorsunuz. Bu işte patron sizsiniz. İstediğiniz kadar çalışır, istediğiniz kadar kariyerinizi yükseltir, istediğiniz kadar kazanırsınız.

Peki kariyer yükselince ne mi oluyor?

Öncelikle her kariyer basamağına eriştiğinizde Extra kariyer bonusları alıyorsunuz. Örnek olarak lider kariyerinde 500TL kariyer bonusu, koordinatör kariyerine ulaştığınızda 3.750TL kariyer bonusu, organizatör kariyerine ulaştığınızda 75000TL kariyer bonusu kazanıyorsunuz. Elbette aralarda daha bir çok kariyer var. Bu paraların hepsini toplayarak yavaş yavaş kariyer yükseltme şansınız da var. Her ulaştığınız kariyerde ayrı ayrı bu bonusları kazanmak sizin elinizde…

Kariyer basamaklarına ulaşırken işinizi kendi evinizde yürütebileceksiniz. Bununla birlikte üyelerinizle telefonla iletişim kurabileceksiniz. Modellife bunu da düşünüyor ve giderek artan telefon desteği sunarak size ne kadar değer verdiğini ve ne kadar ayrıntı düşündüğünü bir kez daha kanıtlamış bulunuyor.

Bu eşsiz sistemde hemen temsilci olarak siz de kazanmaya başlayın.

Hemen ÜCRETSİZ üye olun, siz de modellife ailemizin kazananlarından olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir